قوانین

قـوانـیـن، شـرایـط و راهـنـمـای اسـتـفـاده از خـدمـات وب سـایـت 


کاربر گرامی، لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات سایت، به دقت ملاحظه فرمایید:

 

قوانین وبسایت

توجه داشته باشید که کلیه اصول و قوانین سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.

نوع محصولات

محصولات در وب‌سایت آموزشی تلگردی دات آی آر تماما به شکل دانلودی است. محصولات دانلودی یا دیجیتال صرفا قابل دانلود هستند و بعد از فرایند پرداخت وجه از طرف مشتری، لینک دانلود محصول در صفحه حساب کاربری در دسترس خواهد بود. علاوه بر این لینک محصولات خریداری شده ایمیل نیز خواهد شد. در این روش مشتری هزینه پستی پرداخت نخواهد کرد. محصولات دیجیتال نظیر کتاب‌های صوتی، کتاب های الکترونیکی، فیلم‌های آموزشی و … می باشند.

پرداخت وجه

اولین روش: استفاده از درگاه بانکی و پرداخت آنلاین در وب‌سایت است. در این روش بعد از تکمیل سفارش به صفحه پرداخت وارد شده و با استفاده از کارت‌ بانکی و رمز دوم می‌توانید پرداخت را انجام دهید. در پرداخت آنلاین ‌می‌توانید از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده نمایید.

دومین روش: کارت به کارت کردن وجه است. در این روش وجه محصول یا محصولاتی که انتخاب کرده‌اید را به مشخصات کارتی که در صفحه تماس با ما موجود است انتقال داده و سپس از طریق روشهای مختلف ارتباطی با ما در صفحه تماس با ما به همکاران ما اطلاع دهید تا نسبت به ثبت سفارش شما اقدام نمایند.

تحویل سفارشات

نحوه دریافت محصولات دانلودی به این صورت است که بعد از پرداخت وجه لینک دانلود محصول یا محصولات در حساب کاربری خریدار قابل مشاهده و دانلود است. علاوه بر این لینک های دانلود محصولات به ایمیل خریدار هم ارسال خواهند شد. لینک‌های دانلود در حساب کاربری مشتری برای همیشه باقی خواهند ماند. ولی پیشنهاد ما این است که در اسرع وقت فایلهای محصولات را دانلود نمایید و در رایانه خود آنها را ذخیره کنید تا در آینده با مشکلی مواجه نشوید.

(هر گونه سوال احتمالی دیگر خود را از طریق روشهای مختلف ارتباطی با ما در صفحه تماس با ما مطرح نمائید)